Wedstrijden van 7 januari 2016 worden ingehaald op 3 maart a.s.

januari 13, 2016 siteadmin

Aan de volleybalverenigingen van Rayon Middelsee,

Het wedstrijdprogramma van 7 januari 2016 wordt ingehaald op 3 maart a.s. dat is in de voorjaarsvakantie. Mochten teams niet compleet zijn op deze datum dan kan men in overleg met de tegenstander de wedstrijd inhalen vóór 3 maart op een trainingsavond. De wijziging datum, plaats etc. kan men zelf op de NeVoBo site zetten.

Graag tijdig even een berichtje aan de competitieleider als men de wedstrijd op een andere dag speelt i.v.m. het huren van de hal.

Hierbij het wedstrijdprogramma.

 

Do 3 MRT.’16 de Twine, Grou
1 HEREN 1e klas wedstrijd???
2 477 19.30 D3 Grouw ’64 4   – Beetgumermolen     T.Boonstra (wordt waarschijnlijk andere datum)
.  478 20.45 D4A UDI 2          – Havot 1                     S. Mulder
3 481 20.45 D4A Wytgaard 2 – Leevoc 5                  UDI
4 483 19.30 D2 Wytgaard 1   – Thrium 1                   J. Brouwer

 

DO 3 MRT.’16 Waddenhal, Harlingen
1 484 19.45 D4B V.V.H. 4     – Leevoc 6                  VVH
.  485 21.00 D2 V.V.H. 3       – Grouw ’64 1              VVH

 

Do 3 MRT.’16 de Hege Wâlden, Oentsjerk
1 488 20.15 D4A Trynwalden 2 – VC058 7              Trynwalden

 

Do 3 MRT.’16 Rengershal, Leeuwarden zaalw: VC058
1 489 19.45 D4 VC058 10     – HVC 5                       VC058
.  490 21.00 D2 VC058 4       – Grouw ’64 2              LEEVOC
2 492 19.45 D2 LEEVOC 3   – SBO 2                       BRONSTARS
.  493 21.00 H2 Bronstars 1  – VC058 4                    VC058
3 495 19.45 D3 LEEVOC 4   – DOSKO/ACTA 2       VC058
.  496 21.00 H3 VC058 5       – Bronstars 2               LEEVOC

 

Do 3 mrt’16, de Bildtse Slag, St.Annaparochie zaalw:DSVS
1 HEREN 1e klas wedstrijd????
2 499 19.45 D4 Havot 2       – SBO 3                        DSVS
.  500 21.00 D4B DSVS 3    – Grouw ’64 5               HAVOT
3 501 19.45 D2 DSVS 2      – Trynwâlden 1             DSVS

 

DO 3 MRT.’16 BORDINEHAL, STIENS
1 502 20.15 D3 Stasko       – VC058 5                     S.Timmermans
.  503 20.15 D3 Stasko 2    – UDI 1                          P.Keulen /J.Terlouw

 

DO 3MRT.’16 Harnehal, Tzummarum
1 507 20.00 H3 SST 1       – GROUW’64 3              R.Leijenaar

 

Wedstrijd 508 H3 DOSKO/Acta 3 – Havot 1 wordt nog ingepland, bericht volgt.

Vr.gr. Griet de Boer.